Home Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

by Henryk Podgórski

Niniejsza strona internetowa jest własnością Justkbigtalk  General. Staramy się dostarczać naszym użytkownikom istotne i przydatne informacje.

 

Nazwa firmy: Justkbigtalk  General

Adres prawny: Adama Mickiewicza 9, 87-100 Toruń, Polska

E-mail: [email protected] 

Telefon: +48566584337

 

Dyrektor Zarządzający: Henryk Podgórski

Numer rejestracyjny: 8879567568

 

Odpowiedzialność za treść:

Nie odpowiadamy za treść linków do stron internetowych osób trzecich, które mogą być dostępne na naszej stronie internetowej. Wszelką odpowiedzialność za treść takich linków ponoszą ich właściciele. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, bezpośrednie lub pośrednie, wynikające z wykorzystania informacji zawartych na naszej stronie internetowej.

 

Prawa autorskie:

Wszystkie materiały na naszej stronie internetowej, w tym tekst, obrazy, grafika, projekt i oprogramowanie, są chronione prawem autorskim. Ich wykorzystanie lub rozpowszechnianie bez zgody właściciela praw autorskich jest zabronione.

 

Informacje kontaktowe:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub komentarze dotyczące naszej strony internetowej lub naszej firmy, prosimy o kontakt z nami na podane powyżej dane kontaktowe.

 

Polityka prywatności:

Szanujemy Twoją prywatność i chronimy Twoje dane osobowe. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić twoje wrażenia. Zakładamy, że nie przeszkadza ci to, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zaakceptuj Czytaj Więcej

Polityka Prywatności I Cookies