Home showbiznes „Niczego nie zapomniała”: co kryje się za długotrwałą kłótnią Nicole Kidman i Penelope Cruz?

„Niczego nie zapomniała”: co kryje się za długotrwałą kłótnią Nicole Kidman i Penelope Cruz?

by Henryk Podgórski
0 comment

Ta dramatyczna historia sięga początku lat dziewięćdziesiątych – to właśnie wtedy aktorki zamieniły się w arcyrywalki.
56-letnia Nicole Kidman i 49-letnia Penelope Cruz to utalentowane i utytułowane gwiazdy, które na przestrzeni dekad w branży filmowej zdołały zdobyć uznanie i miłość tysięcy fanów, wygrać prestiżowe nagrody i odnaleźć osobiste szczęście. Obie urodziły się z dala od Hollywood (Nicole – w Australii, Penelope – w Hiszpanii), jako dzieci zajmowały się baletem, a pierwsze kroki na polu aktorskim z różnym powodzeniem zaczęły stawiać w wieku nastoletnim. Co więcej, w różnym czasie obie współpracowały z Chanel. Nicole, jak wiadomo, reprezentowała zapach Chanel No. 5, a Penelope jest ambasadorką domu mody, regularnie uczestnicząc w pokazach w strojach z najnowszych kolekcji. To sporo zbiegów okoliczności, prawda? Ale to nie wszystko.

Łączy Kidman i Cruz także fakt, że obie zbudowały relację z aktorem Tomem Cruise’em.

Po raz pierwszy z Nicole spotkał się podczas wspólnej pracy na planie filmu „Days of Thunder” w 1990 roku. W fabule zagrali zakochaną parę i, jak to często bywa, ekranowy romans szybko przerodził się w prawdziwy. Nie minął nawet rok, odkąd Tom i jego pierwsza żona, aktorka Mimi Rogers, sfinalizowali rozwód, ale to powstrzymało gwiazdę przed zanurzeniem się w nowy związek. „Zakochałam się szaleńczo, namiętnie” – wspominała Nicole w wywiadzie dla Vanity Fair początki swojego romansu z gwiazdorem.

W tym samym roku zakochani wzięli ślub, a kilka lat później zostali rodzicami: w 1992 roku wzięli z sierocińca dziewczynkę Isabellę, a w 1995 roku – chłopca Connora. Pomimo desperackich prób przez kilka lat małżonkowie nie mogli mieć dzieci. Pierwsze problemy w małżeństwie zaczęły się w 1998 roku podczas pracy nad filmem „Oczy szeroko zamknięte”, przezwyciężyć kryzysu Nicole i Tom nie zdołali, więc w 2001 roku rozwiedli się.

„Myślałam, że nasze wspólne życie było idealne. Leczenie zajęło mi bardzo dużo czasu. To był szok dla mojego organizmu. Poszłabym dla niego na koniec świata…”, aktorka podzieliła się z DuJour Magazine w 2012 roku. Podczas gdy ona leczyła swoje rany i próbowała dojść do siebie po trudnym rozstaniu, Cruise nie tracił czasu i działał zgodnie z już ustalonym schematem.

Zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu z drugą żoną przerzucił się na nową piękność, z którą, podobnie jak z Nicole, spotkał się na planie filmowym. Podczas pracy nad filmem „Vanilla Sky” Tom miał romans z Penelope Cruz. Oboje początkowo nazywali swój związek wyłącznie przyjacielskim, ale sześć miesięcy po drugim rozwodzie aktor oficjalnie przedstawił fanom nową kochankę.

Czy warto chociaż spróbować wyobrazić sobie, co wtedy przeżywała pogrążona w żałobie Nicole?

Wciąż boli: dlaczego Tom Cruise i Nicole Kidman boją się ze sobą spotykać od 20 lat?

 

Może Ci się spodobać

Leave a Comment

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić twoje wrażenia. Zakładamy, że nie przeszkadza ci to, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zaakceptuj Czytaj Więcej

Polityka Prywatności I Cookies