Home showbiznes „Rozdał wszystkie hasła, nie wychodzi z domu”: jak mąż Natalie Portman próbuje odzyskać jej zaufanie po zdradzie

„Rozdał wszystkie hasła, nie wychodzi z domu”: jak mąż Natalie Portman próbuje odzyskać jej zaufanie po zdradzie

by Henryk Podgórski
0 comment

Aktorka natychmiast zdecydowała, że dołoży wszelkich starań, aby uratować małżeństwo. A oto kroki, które podjęła w tym celu.
Małżeństwo aktorki Natalie Portman i choreografa Benjamina Milpiera wydawało się idealne: para wychowywała dwójkę dzieci, 12-letniego Alepha i 6-letnią Amalię, błyszczała w ramionach na czerwonych dywanach i z szacunkiem wspierała swoje projekty. Jednak para, która pobrała się w 2012 roku, nie spieszyła się ze szczegółami dotyczącymi ich małżeństwa. Fani wcale nie byli tym zaniepokojeni, ponieważ wszyscy byli pewni, że ta dwójka jest zdecydowanie szczęśliwa i po prostu wolą okazywać uczucia na osobności, a nie przed kamerami.

Dlatego też wiadomość o niewierności Benjamina, która zalała wszystkie media na początku czerwca 2023 roku, tak zszokowała fanów, którzy nie chcieli w to uwierzyć. Sekretną faworytką 46-letniego choreografa była jego rodaczka, 25-letnia aktywistka Camille Etienne, z którą podobno miał romans w marcu 2023 roku. Jako dowód paparazzi opublikowali zdjęcia przedstawiające Francuza i jego kochankę wchodzących i wychodzących z jego biura w nieprzyzwoicie krótkim odstępie czasu. Informacje o niewierności Milpierre’a zostały następnie potwierdzone przez źródła bliskie parze.

„Nie zerwali i próbują naprawić swój związek. Ben robi wszystko, by Natalie mu wybaczyła. Kocha ją i ich rodzinę” – anonimowe źródło powiedziało wówczas Page Six.

Może Ci się spodobać

Leave a Comment

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić twoje wrażenia. Zakładamy, że nie przeszkadza ci to, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zaakceptuj Czytaj Więcej

Polityka Prywatności I Cookies