Home showbiznes Kevin Spacey został całkowicie oczyszczony z zarzutów w sprawie o molestowanie

Kevin Spacey został całkowicie oczyszczony z zarzutów w sprawie o molestowanie

by Henryk Podgórski
0 comment

Aktor rozpłakał się z radości.

Ława przysięgłych uniewinniła aktora Kevina Spacey’ego z dziewięciu zarzutów. Aktor był oskarżony o przemoc seksualną. Uniewinnienie było idealnym prezentem urodzinowym! Dzień wcześniej Kevin skończył 64 lata. Spacey był przytłoczony emocjami, gdy ława przysięgłych wydała werdykt. Nawet się rozpłakał. Po posiedzeniu artysta wygłosił przemówienie do dziennikarzy i fanów.

Mam wiele do przemyślenia po tym, co się dzisiaj wydarzyło. Chciałbym jednak powiedzieć, że jestem niezmiernie wdzięczny ławie przysięgłych za poświęcenie czasu na przeanalizowanie wszystkich dowodów i wszystkich faktów przed wydaniem werdyktu” – powiedział aktor.

Incydenty, o które został oskarżony Spacey, miały miejsce w latach 2001-2004. Był on wówczas dyrektorem artystycznym teatru Old Vic. Kolejne pięć przestępstw dotyczyło okresu od 2005 do 2013 roku. Sam Kevin nazwał zarzuty absurdalnymi i powiedział, że skarżący złożyli fałszywe zeznania. Łącznie Spacey został oskarżony o molestowanie około 20 osób.

Może Ci się spodobać

Leave a Comment

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić twoje wrażenia. Zakładamy, że nie przeszkadza ci to, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zaakceptuj Czytaj Więcej

Polityka Prywatności I Cookies